Peptid bioregulátor

„A peptid bioregulátorok
az orvostudomány jövője”

(Professzor Khavinson)

MENÜ

A képet a Képfeltöltés.hu tárolja.Khavinson professzor, a Szentpétervári Egyetem világhírű gerontológusa volt az a tudós, akinek a világon először sikerült természetes úton peptidet előállítania. Felfedezésért 2010. november 28-án Nobel-díjra jelölték. A peptid bioregulátorok szerepe a szervek és szövetek újjáépítése, megbomlott funkcióinak visszaállítása, és a génaktivitás  szabályozása.  A rövid peptidek összekötődnek a megfelelő gének pontosan meghatározott részeivel,  előidézve a DNS molekulák kibontását és a bennük lévő adatok leolvasását.  Így jön létre a szövetek korrekciója, azaz a rendellenesség nélküli sejtosztódás.

A Szentpétervári Bioregulációs és Gerontológiai Intézetben létrehozott teljesen új, nagy hatékonyságú technológia, amely a fiatal állatok (borjak) szervezetéből és szövetéből nyeri ki a kis molekulatömegű peptid frakciót, lehetőséget nyújtott arra, hogy kizárólag cégünk részére létrehozásra kerüljön Dr. Khavinson munkája által, a 7 egyedülálló peptid készítményt magában foglaló bioregulátorok új osztálya, a világon egyedülálló folyékony peptidek lánca, a mesotel termékcsalád, és a sejtkozmetika termékcsalád.

A termékeknek nincs mellékhatásuk, és gyorsan dolgoznak. Bátran állítjuk, hogy e termékek  Dr. Khavinson tudományos munkájának eredményeképpen  igazi értéket képviselnek, és valódi szövet-újjáépítő hatásuknál fogva  egész egyszerűen utánozhatatlanok.  Minőségükhöz képest pedig, a piaci árakat tekintve, igen kedvező az árfekvésük.

 

"Létezik lehetőség az emberi öregedés folyamatának irányítására"

Az öregedés jellegzetes tünete, hogy a szervezet kevésbé tud adaptálódni. Ennek oka a test sejtjeinek, szerveinek és rendszereinek csökkenő funkcióiban keresendő. Az öregedés során a különböző szervek és rendszerek kölcsönhatásában szabálytalanságok keletkeznek, amelyek a szervezet belső környezetének csökkenő ellenőrzéséhez, az immunrendszer és önszabályozás gyengüléséhez vezetnek.

A kutatók kiemelt figyelmet fordítanak az öregedési folyamat során előforduló változásokra szervezetünk főbb rendszereiben  (az immun-, szív- és ér-, központi ideg - és endokrin rendszerben)  Megállapítható, hogy az öregedő szervezet ösztönzéséhez használt élettani eszközök alkalmazása tudományosan alá van támasztva az öregedési folyamatokról alkotott korszerű elképzelésekkel, ami azt jelenti, hogy létezik reális lehetőség az ember öregedési folyamatának irányítására.

Az élettanilag aktív rövid peptideket bármilyen korban célszerű használni az anyagcsere-folyamatok normális szinten tartásához, a megelőzéshez és különböző betegségek gyógyításához, a súlyos betegségek,sérülések, műtétek utáni rehabilitációnál, a szervezet öregedési folyamatának lassítása érdekében.

A peptidek jelentősége

Az ember öregedési folyamatának irányítása tehát a tudomány mai állása szerint reális, amely megközelítés a szervezet sejtmediátorok (peptidek) által működtetett bioregulációs rendszerén alapszik.  A pepA képet a Képfeltöltés.hu tárolja.tidek funkciói közé tartozik az információcsere az immun-, ideg-, endokrin és más rendszerek sejtjeinek kölcsönhatása során, a szervek és  szövetek újjáépítése, megbomlott funkcióinak visszaállítása, és a génaktivitás szabályozása.

Hogyan dolgoznak a peptidek? A rövid peptidek összekötődnek a megfelelő  gének pontosan meghatározott részeivel, előidézve a DNS molekulák kibontását és a bennük lévő adatok leolvasását. Így jön létre a szövetek korrekciója, azaz a rendellenesség nélküli sejtosztódás.

Asztali nézet